Kontaktinformasjon

Terratec AS har sitt hovedkontor på Vækerø i Oslo. Vi har kontorer i Bergen, Trondheim, Stockholm og Helsinki. 

Hovedkontoret på Vækerø: 

  • Besøksadresse: Vækerøveien 3, 0281 Oslo
  • Postadresse: Vækerøveien 3, 0281 Oslo
  • Sentralbord: +47 454 66 300 / info@terratec.no
  • Skype: terratec.osl
  • Fakturakontakt: faktura@terratec.no / invoice@terratec.no

Kontaktpersoner

Avdelinger:

Geoengineering (Landmåling)
Sara Filseth: sara.filseth@terratec.no / tlf +47 950 58 198

Region Øst:
Anders Iversen: anders.iversen@terratec.no / tlf +47 454 85 244

Region Vest:
Rune Bakke: rune.bakke@terratec.no / tlf +47 458 81 538

Region Midt og nordover:
Jan Erik Domaas: jan.erik.domaas@terratec.no / tlf +47 990 27 704

Mobil datafangst og prosessering:
Gunhild Mæhlum: gunhild.maehlum@terratec.no / tlf +47 417 69 566

Salg og Prosjekt:
Jesper Mølgaard: jesper.molgaard@terratec.no / tlf +47 454 85 240

 

Flybårne Sensorer Kartlegging / 3D
Andreas Holter: andreas.holter@terratec.no / tlf +47 906 66 823

 

Eiendomsavdelingen (Måling og jus)
Torleiv Lohne: torleiv.lohne@terratec.no / tlf +47 918 93 799

 

Teknologi og Utvikling
Leif Erik Blankenberg: leif.erik.blankenberg@terratec.no / tlf +47 906 66 938

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Spesialtjenester:

Bilbåren Laserskanning
Halvor Holvik: halvor.holvik@terratec.no / tlf +47 482 14 452

Flybåren laserskanning
Halvor Holvik: halvor.holvik@terratec.no / tlf +47 482 14 452

3D Bymodeller og visualiseringer - luftbåren datafangst
​Arkadiusz Szadkowski: arkadiusz.szadkowski@terratec.no / tlf +47 454 85 243

BIM modeller - basert på bakkebasert datafangst
Rune Bakke: rune.bakke@terratec.no / tlf +47 458 81 538

Punktskyer til prosjektering
Jan Erik Domaas: jan.erik.domaas@terratec.no / tlf +47 990 27 704

Industrimåling / dimensjonskontroll
Rune Bakke: rune.bakke@terratec.no / tlf +47 458 81 538

Georadar - Kartlegging ned i bakken
Tobias Jokisch: tobias.jokisch@terratec.no / tlf +47 902 09 686

TerraPOS
Even Brøste: even.broste@terratec.no / tlf +47 454 85 238

Geovekst (Kommuner)
Tormod Jensen: tormod.jensen@terratec.no / tlf +47 901 25 387

 

 

Terratec AS © 2011-18 - Innholdsoversikt | info@terratec.no - Tlf: 45 46 63 00 - Mer informasjon »