Kontaktinformasjon

Terratec AS har sitt hovedkontor på Vækerø i Oslo. Vi har kontorer i Bergen, Trondheim, Stockholm og Helsinki. 

Hovedkontoret på Vækerø: 

  • Besøksadresse: Vækerøveien 3, 0281 Oslo
  • Postadresse: Vækerøveien 3, 0281 Oslo
  • Sentralbord: +47 454 66 300 / info@terratec.no
  • Skype: terratec.osl
  • Fakturakontakt: faktura@terratec.no / invoice@terratec.no

Kontaktpersoner

Geoengineering (Landmåling)
Erik Hagbø: erik.hagboe@terratec.no / tlf +47 454 85 248

Bilbåren Laserskanning
Halvor Holvik: halvor.holvik@terratec.no / tlf +47 482 14 452

Flybåren laserskanning
Halvor Holvik: halvor.holvik@terratec.no / tlf +47 482 14 452

3D Bymodeller og visualiseringer - luftbåren datafangst
​Arkadiusz Szadkowski: arkadiusz.szadkowski@terratec.no / tlf +47 454 85 243

BIM modeller - basert på bakkebasert datafangst
Rune Bakke: rune.bakke@terratec.no / tlf +47 458 81 538

Industrimåling / dimensjonskontroll
Rune Bakke: rune.bakke@terratec.no / tlf +47 458 81 538

Fly-og kartleggingsprosjekter i Sverige
Ante Erixon: ante.erixon@terratec.se / tlf +46 70 288 02 86

TerraPOS
Even Brøste: even.broste@terratec.no / tlf +47 454 85 238

Geovekst (Kommuner)
Tormod Jensen: tormod.jensen@terratec.no / tlf +47 901 25 387

Punktskyer til prosjektering
Jan Erik Domaas: jan.erik.domaas@terratec.no / tlf +47 990 27 704

 

Terratec AS © 2011-17 - Innholdsoversikt | info@terratec.no - Tlf: 45 46 63 00 - Mer informasjon »